Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ GROMADY!
NR KRS: 0000291419
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC JAKTORÓW - 8 GZ "BAJKOWA KRAINA"

Następna zbiórka
: 07.04.2018 r.
Miejsce: szkoła Podstawowa w Międzyborowie

piątek, 29 czerwca 2012

Do zobaczenia po wakacjach!

Niestety - rok szkolny właśnie się skończył, a wraz z nim... zbiórki zuchowe. Na szczęście tylko na okres wakacji! We wrześniu znowu wracamy do wspólnej, zuchowej zabawy :]

W ubiegłą sobotę odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym zbiórka gromady. Mieliśmy okazję po raz ostatni przed wakacjami się pobawić, pośpiewać przy akompaniamencie druhny Sylwii oraz radośnie spędzić czas.

Ale, co ważne, dowiedzieliśmy się, kto został ostatnim w tym roku Zuchem Miesiąca, a także - kto został Zuchem Roku! Rozstrzygnięty został również konkurs na rysunek o tematyce afrykańskich zwierząt!

Zuchem Czerwca - ostatnim w tym roku harcerskim - została Zuzia Wrzosek! Brawo!
A Zuchem Roku  został... Kuba Światlak! Gratulacje!

Obu wyróżnionym zuchom wszyscy pogratulowaliśmy, wykonując nasze ulubione okrzyki - "słoneczka" oraz "myszki" i "gwiazdki" :] Oboje również dostali nagrody

Konkurs plastyczny - na konkurs swoje prace zgłosiło w sumie 6. zuchów. Na poprzedniej zbiórce wspólnie, poprzez anonimowe głosowanie, wybraliśmy pracę, która nam się najbardziej podobała. Wygrała praca Wiktora Górskiego - dla Wiktora również gratulacje! Zwycięzca otrzymał nagrodę, która pomoże mu rozwijać plastyczne zdolności. Pozostali uczestnicy, czyli Jula, Mateusz, Hania, Piotrek oraz Kuba również otrzymali upominki.

Po rozdaniu wszystkich nagród mieliśmy mały poczęstunek, a po poczęstunku - niestety już zbliżał się koniec zbiórki. Usiedliśmy więc po raz ostatni w tym roku szkolnym w Kręgu Rady, każdy miał okazję powiedzieć, jak mu się podobały zbiórki w minionym roku, pogratulować zwycięskim zuchom, podziękować za wspólną zabawę.

Podczas zbiórki wszyscy zostawiliśmy druhnie nasze chusty. Ciekawe, co się z nimi stanie? Na pewno dowiemy się o tym po wakacjach, a niektórzy nawet podczas kolonii zuchowej!

Na razie się żegnamy, ale nie na długo - już 14. lipca wyjeżdżamy na kolonię do Przerwanek, z której na pewno opiszemy tutaj wiele przygód, które nas spotkają!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz