Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ GROMADY!
NR KRS: 0000291419
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC JAKTORÓW - 8 GZ "BAJKOWA KRAINA"

Następna zbiórka
: 07.04.2018 r.
Miejsce: szkoła Podstawowa w Międzyborowie

sobota, 18 lutego 2012

Zbiórka 18. i Hufcowy Karnawałowy Bal Maskowy

Miniony piątek dla międzyborowskich zuchów był dosyć intensywny - najpierw mieliśmy zbiórkę, a po niej... udaliśmy się na Hufcowy Karnawałowy Bal Maskowy w Jaktorowie!

Ale zacznijmy od początku. Na zbiórce było nas już dużo - mrozy odpuściły więc i zuchom udaje się dotrzeć na zbiórkę :]
Trochę się pobawiliśmy, przećwiczyliśmy piosenkę "Jeden świat, wiele dróg, jedna Obietnica" (tutaj można ją odsłuchać i zobaczyć tekst, by samemu poćwiczyć w domu), niestety mieliśmy sprzętowe problemy, więc musimy jeszcze nad nią popracować. Po krótkiej zabawie przećwiczyliśmy z druhną Sylwią naszą piosenkę, "Bajkę zuchową" o Afryce (tutaj można zobaczyć tekst, którego trzeba się nauczyć!).

Po piosenkach jeszcze chwilkę się pobawiliśmy, ale nie za długo - zbiórka skończyła się trochę wcześniej niż zawsze, bo... musieliśmy się przygotować do Balu Maskowego! Zuchem zbiórki został tego dnia Kuba Światlak!


Od razu po zbiórce wybraliśmy się do Jaktorowa, gdzie odbył się Hufcowy Karnawałowy Bal Maskowy, na który zostaliśmy zaproszeni przez 20 ŚDS. Były tańce, zabawy, karaoke, w którym Hania i Alicja J. zdobyły trzecie miejsce za piosenkę "Pszczółka Maja" i w nagrodę otrzymały... ogromną torbę słodyczy! A Wiktoria S. otrzymała nagrodę za najładniejszą maskę balu! Dziewczynom gratulujemy! :]

Przed godziną 21. bal się skończył - z jednej strony szkoda, ale z drugiej... wszyscy byliśmy strasznie zmęczeni karnawałowymi tańcami i hulankami, więc pewnie każdy zuch z chęcią szybko położył się spać, wspominając świetną zabawę.

"Jedzie pociąg z daleka..."

Dwa zuchowe diabełki

Dziewczyny podczas swojego występu karaoke

Piotrek - muszkieter z blizną

Muszkieter i Jaś z nutką :]
Ala pokazała rogi :]


A to nie koniec wrażeń na ten miesiąc, ponieważ już w najbliższą sobotę, 25.02.2012 r. wybieramy się na Hufcowy Dzień Myśli Braterskiej połączony z Hufcowym Festiwalem "Nutki z murzyńskiej chatki". Oczywiście zuchów nie może tam zabraknąć :] (szczegóły tutaj).
A klikając w ten link lub po lewej stronie w "zdjęcia gromady" obejrzeć można wszystkie zdjęcia z balu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz