Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ GROMADY!
NR KRS: 0000291419
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC JAKTORÓW - 8 GZ "BAJKOWA KRAINA"

Następna zbiórka
: 07.04.2018 r.
Miejsce: szkoła Podstawowa w Międzyborowie

piątek, 3 lutego 2012

Zbiórka 16. Z piosenką na ustach

Mimo mrozu, który panuje obecnie za oknem, części zuchów udało się przybyć na dzisiejszą zbiórkę. Trochę różniła się ona od ostatnich, ponieważ mieliśmy gościa - druha Michała, który przyjechał ze swoją gitarą specjalnie po to, by nauczyć nas nowej piosenki. Przez sporą część zbiórki skupiliśmy się właśnie na śpiewaniu, chociaż oczywiście nie zabrakło zabaw - pobawiliśmy się w naszego ulubionego berka-kibelka, poznaliśmy zabawę w muzykantów oraz (na prośbę szczególnie dwóch zuchenek) zagraliśmy w mafię - strasznie brzmiącą, ale zupełnie niegroźną grę, do której używane są karty.

A za tydzień poznamy nową piosenkę. Dlaczego tak intensywnie staramy się tyle nutek teraz poznać? Ponieważ już wkrótce, w sobotę 25.02.2012 r.  odbędzie się Hufcowy Dzień Myśli Braterskiej połączony z Hufcowym Festiwalem - na którym oczywiście nie może zabraknąć zuchów! (szczegółowe informacje na temat wydarzenia zostaną podane wkrótce)

Zuchy, które były dzisiaj nieobecne na zbiórce, mogą posłuchać piosenki i przeczytać jej tekst klikając w ten link: "Jeden świat, wiele dróg, jedna Obietnica" - warto się z tym zapoznać, bo na następnych zbiórkach będziemy dalej piosenkę ćwiczyć!

Kolejna zbiórka - już za tydzień, czyli 10.02.2012 r.!

Zuchem zbiórki została Zuzia, a tytuł Zucha Grudnia i Stycznia przypadł... Wiktorii Sielskiej! Gratulacje dla obu dziewczyn!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz