Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ GROMADY!
NR KRS: 0000291419
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC JAKTORÓW - 8 GZ "BAJKOWA KRAINA"

Następna zbiórka
: 07.04.2018 r.
Miejsce: szkoła Podstawowa w Międzyborowie

poniedziałek, 28 stycznia 2013

SPRAWY ORGANIZACYJNE


1) Planujemy zakupić dla zuchów koszulki gromady, na których będzie się znajdowało logo naszej gromady, hufca oraz imię zucha, do którego koszulka należy.
Koszt będzie niewielki - w większości wykonanie koszulek zostanie sfinansowane ze środków gromady (między innymi z 1%), które udało nam się uzyskać w zeszłym roku. Każdy będzie musiał dopłacić jedynie 5 zł.

Proszę o informację, czy są państwo zainteresowani zakupieniem dla dziecka takiej koszulki, jeśli tak - proszę o przesłanie następujących informacji:

Imię i nazwisko dziecka, "imię na koszulce", rozmiar.
Przykład:
Izabela Wójcik, "druhna Iza", rozm. 160

"imię na koszulce" - czyli jaki napis ma się pojawić na koszulce (np. zdrobnienie imienia)
rozmiar - jaki ma być rozmiar koszulki. Dobrze by było, gdyby zamawiana koszulka była o rozmiar-dwa większa, niż dziecko nosi obecnie, wtedy szybko z niej nie wyrośnie i na dłużej wystarczy. Rozmiarówka dziecięca według wzrostu - 128, 134, 140, 146, 152, 156 itp. Proszę nie podawać rozmiarówki według wieku.

2) Wraz z druhnami z Jaktorowa planujemy w drugą sobotę ferii (9.02.2012 r.) zorganizować zimową zbiórkę dla wszystkich zuchów z hufca. Zbiórka będzie trwała ok. 3-4 godzin, w planach krótka gra terenowa, zimowe zabawy na Wydmach Międzyborowskich oraz na zakończenie ognisko z kiełbaskami.

Proszę o wstępną informację, czy dziecko będzie brało w zbiórce udział.
Wszystkie szczegółowe informacje zostaną rozesłane na kilka dni przed zbiórką.

3) W sobotę 23.02.2012 r.  odbędzie się Hufcowy Dzień Myśli Braterskiej - udział w wydarzaniu jest dla wszystkich obowiązkowy! Szczegóły wkrótce.

4) Zachęcam do przekazywania 1% podatku na naszą gromadę zuchową - dane, jakie należy wpisać w formularzu roześlę, gdy tylko je uzyskam.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny

Proszę o pilną informację w sprawie koszulek - zamówienia zbieram maksymalnie do następnego wtorku (5.02.2012 r.).

dh Izabela Wójcik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz