Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ GROMADY!
NR KRS: 0000291419
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC JAKTORÓW - 8 GZ "BAJKOWA KRAINA"

Następna zbiórka
: 07.04.2018 r.
Miejsce: szkoła Podstawowa w Międzyborowie

poniedziałek, 5 grudnia 2011

Zbiórka 11. Wizyta w Dolinie Bajek

Podczas dzisiejszej zbiórki udowodniliśmy Czarownikowi, że "Zuch stara się być coraz lepszy". Sami postaramy się udowodnić, że świat bajek nie jest nam obcy, zdobywając jedną z dwóch sprawności indywidualnych - "Bajarz" lub "Przyjaciel książek". Podczas zbiórki bawiliśmy się w naszego ulubionego berka-kibelka (ćwicząc naszą sprawność ruchową), nauczyliśmy się dwóch nowych zwrotek piosenki i pląsu "Idzie zuch" - ćwiczyliśmy w ten sposób naszą pamięć oraz jednoczesne wykonywanie ruchów i śpiewanie. Ustanowiliśmy "Regulamin zbiórek", na którym każdy się podpisał - od tego momentu przestrzegamy zasady, które sami ustaliliśmy, starając się zachowywać coraz lepiej.

Część z nas wykonała zadanie międzyzbiórkowe, czyli pomalowanie ilustracji do dwóch Praw Zucha. Leniuchy, które nie zrobiły tego na dzisiejszą zbiórkę będą miały dwa razy więcej pracy, bo dostaliśmy kolejne Prawa do pomalowania. Ale mamy nadzieję, że jak każdy zuch, który stara się być coraz lepszy, na następną zbiórkę wszyscy wykonają zadanie.

Za tydzień czeka nas już ostatnia Próba od Czarownika (który, jak się dowiedzieliśmy z dzisiejszego listu - jest Naprawdę Dobrym Czarodziejem). Ciekawe, co dla nas przygotuje?

Zaczął się nowy miesiąc, więc dowiedzieliśmy się, kto został Zuchem Listopada - uwaga, uwaga, jest to... Wiktor Górski! Gratulujemy :]

A Zuchem Dnia została Sandra - Sandrze również gratulujemy, a nawet robimy to podwójnie, ponieważ był to już drugi raz z rzędu!

Ciekawe, czy ktoś już będzie gotów zaprezentować wykonane zadania z wybranej przez siebie sprawności?
Zobaczymy już wkrótce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz