Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ GROMADY!
NR KRS: 0000291419
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC JAKTORÓW - 8 GZ "BAJKOWA KRAINA"

Następna zbiórka
: 07.04.2018 r.
Miejsce: szkoła Podstawowa w Międzyborowie

sobota, 3 września 2016

Kolonia zuchowa 2016


Początek roku szkolnego, ale warto jeszcze powspominać wakacje, która tak szybko minęły. 31 lipca wyjechaliśmy na dwutygodniową przygodę do Gaju, gdzie bawiliśmy się świetnie. Na kolonii dowiedzieliśmy się dużo przydatnych rzeczy na temat początków skautingu. Wychodziliśmy na gry terenowe, na których mieliśmy do wykonania różne zadania- prostsze, ale były i takie, które wymagały wysiłku. Pływaliśmy łódką i uczyliśmy się węzłów, za co bardzo dziękujemy dh.Stanisławowi. Uczyliśmy się nowych piosenek, robienia pizzy, nowych gier i zabaw. Byliśmy również na wycieczce w Toruniu.

Podczas tegorocznej kolonii nie zabrakło też chwil magicznych. Kilku zuchów z naszej gromady złożyło Obietnice zuchową wraz z zuchami z 13 GZ "Leśne Dzieci" czego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju na drodze zuchowej, jak i w późniejszych latach harcerskiej.

Mamy nadzieję, że kolonie wszyscy będą wspominać bardzo dobrze, na której nauczyli się nowych rzeczy, są bardziej odpowiedzialni, samodzielni, a przede wszystkim zaradniejsi życiowo.

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić te dwa tygodnie w takim świetnym towarzystwie zuchów i harcerzy. Do zobaczenia za rok!
Mania na plaży podczas budowy zamków z piasku


Rejs statkiem na wycieczce w Toruniu.

Zajęcia z eksperymentów.

Zuchy na żaglówce.


"Potworne zuchy"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz