Aktualności

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIAŁALNOŚĆ GROMADY!
NR KRS: 0000291419
CEL SZCZEGÓŁOWY: HUFIEC JAKTORÓW - 8 GZ "BAJKOWA KRAINA"

Następna zbiórka
: 07.04.2018 r.
Miejsce: szkoła Podstawowa w Międzyborowie

niedziela, 3 maja 2015

40-LECIE HUFCA JAKTORÓW

W ostatni weekend kwietnia wszystkie zuchy, instruktorzy i harcerze z naszego hufca mieli okazję wziąć udział w obchodach 40-lecia Hufca ZHP Jaktorów. Z tej okazji mogliśmy spróbować swoich sił w grze terenowej ulicami Jaktorowa, powspominać dawne czasy przy ognisku (w obchodach uczestniczyli także założyciele tego hufca!), zjeść nasze ulubione, grillowane kiełbaski czy też wziąć udział w uroczystej Mszy. Każdy, nawet najbardziej wybredny zuch, mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo mieliśmy okazję do bliższego poznania historii hufca, pierwszych obozów, dawnych instruktorów, zintegrowania się z innymi gromadami i drużynami, czy do zakopania prawdziwej KAPSUŁY CZASU, w której ukryliśmy nasze listy do przyszłych pokoleń. A te zostaną odkopane za kolejne 10 lat. Było to również nasze ostatnie spotkanie z dh. Izą... oczywiście przed jej odlotem, więc zjedliśmy pożegnalny tort i mocno ją przytuliliśmy. Ale spokojnie już za 9 miesięcy nasza ukochana druhna znów będzie się z nami bawić - damy radę :)
Jednak niektórzy z nas zapamiętają ten biwak szczególniej niż inni, bowiem mieli okazję złożyć obietnicę zuchowe - tym szczęśliwcom serdecznie gratulujemy :)
Oby więcej takich biwaków, a no i punktów kulinarnych - tego nigdy za wiele ;)

Wszystkie zdjęcia z 40-lecia dostępne są na koncie naszej gromady w Google+ Serdecznie zapraszamy :) https://plus.google.com/112447162028564045141/posts?hl=pl

Punkt kulinarny - najlepszy punkt na grze <3
Brudne zuchy, to szczęśliwe zuchy

"selfie" z sobotniej gry też musi być :)
czizzz... :)

Ach te kiełbaski <3

Wiktor wie jak pokazać kiełbasce, gdzie jej miejsce

dh. Lampart - fotogeniczny jak zawsze :D
kiełbaaaa!
No i trochę "oficjalnych" słit foci też musiało być 

Tuż po obietnicy ale przed torteeeemm...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz